محبوب ترین ها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

به زودی از قابلیت تماس تصویری در پیام رسان گپ رونمایی خواهد شد

به زودی از قابلیت تماس تصویری در پیام رسان گپ رونمایی خواهد شد

پیام‌رسان‌های ایرانی جدی‌تر از گذشته در بیست‌وپنجمین دوره‌ی نمایشگاه الکامپ حضور داشتند تا به‌لطف بستر فراهم‌شده، قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را در معرض دید هزاران بازدیدکننده‌ی این نمایشگاه قرار دهند. پیام‌رسان گپ، به‌عنوان یکی از نمونه‌های موفق داخلی که روزانه به بیش از ۳ میلیون سرویس‌دهی می‌کند، از جمله‌ی پیام‌رسان‌های حاضر در نمایشگاه امسال بود.

قابلیت تماس تصویری یکی از جذاب‌ترین و مهم‌ترین قابلیت‌های جدید پیام‌رسان گپ به‌حساب می‌آید که براساس اعلام مدیر روابط عمومی این پیام‌رسان، «طی هفته‌ی جاری یا میانه‌ی هفته‌ی آتی» در دسترس کاربران گپ قرار خواهد گرفت. توسعه‌دهندگان گپ از جمله‌ی امکانات منحصربه‌فرد این پیام‌رسان به مواردی همچون رنگی‌نویسی و نمایش محتوای کانال‌های عمومی در موتور جست‌وجوی گوگل اشاره می‌کنند.

قابلیت ثبت دیدگاه زیر پست‌های کانال یکی دیگر از ویژگی‌های آتی پیام‌رسان گپ به‌شمار می‌آید که ظاهرا برخلاف تلگرام، پیام‌رسان گپ دیدگاه‌ها را بدون ارجاع کاربر به محیط وب، زیر پست نمایش خواهد داد.

به‌گفته‌ی مدیر روابط عمومی پیام‌رسان گپ از قابلیت پرداخت‌های بین‌المللی این پیام‌رسان به‌خصوص در حوزه‌ی خلیج فارس نیز استقبال بسیاری شده است. پیام‌رسان گپ براساس قراردادی اخیر خود با شرکت MTN آفریقا به‌زودی به ۸ کیف پول آفریقا متصل خواهد شد، بدین‌ترتیب تراکنش‌های بانکی برای گردشگران آفریقایی در ایران یا کاربران ایرانی در قاره‌ی آفریقا ساده‌تر و امن‌تر خواهد شد. گپ در گام نخست خود، قصد دارد تا ۳۰۰۰ پذیرنده جذب کند تا بدین ترتیب کاربران امکان خرید از طریق کد QR را داشته باشند.

 

منبع: زومیت

نظرات (0)

ثبت نظر