خدمات مـا

امروزه دیگر مانند گذشته کسب و کار ها به تبلیغات سنتی بسنده نمی کنند و بیشتر سعی دارند از پیشرفت ارتباطات و اینترنت برای بهتر دیده شدن استفاده کنند. وب سایت یکی از راه هایی است که افراد می تواند علاوه بر معرفی برند، خدمات ویژه ای را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند. در همین راستا شرکت های طراحی سایت زیادی تاسیس شده ند که از بین آنها تنها تعدادی محدودی هستند که تمامی کارهایشان طبق اصول و تحقیقات انجام می شود. زام دیزاین از ابتدای فعالیت تمام انرژی و هدف خود را برای کسب رضایت مشتری قرار داده است تا بهترین ها را با توجه به نیاز روز و جامعه هدف ارائه نماید.

طراحی سایت

زام دیزاین با اتکا به تیم فنی و خلاق خود، طراحی قالب گرافیکی و پیاده سازی وب سایت شما را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تضمین می کند. استفاده از بروزترین تکنولوژی ها، سئوی مناسب، گرافیک جذاب، سرعت لود بالا همراه با درنظر گرفتن امنیت سایت جزو مبانی کاری ماست.
تیم طراحی سایت زام دیزاین برای طراحی سایت هایی که در دست دارد ابتدا تحقیقات گسترده ای برای مشخص کردن نیاز کارفرما و مخاطبان انجام می دهد و سپس طبق آن قسمت های لازم و ضروری را در سایت لحاظ می کند. از مزیت های اصلی طراحی سایت در زام دیزاین این است که تمامی قوانین سئو در کد نویسی، تولید محتوا و غیره رعایت می شود.

مدیریت سئو

برای موفقیت سایت یک کسب و کار باید محتوا تولید شود، محتوایی که مطابق با اصول سئو و از دید کاربران بسیار ارزشمند، خوانا و جامع باشد. به این ترتیب می توان با تولید محتوا فروش موفقی داشته باشید، از صفحات پایین تر در سرچ به صفحه اول ارتقاء یابید و در نتایج موتورهای جستجو به طور دائمی و نامحدود حضور داشته باشید.
بهینه سازی وب سایت به آن اعتبار می بخشد و نقش عمده ای در افزایش ترافیک سایت و میزان فروش دارد. زام دیزاین از ابتدا پیاده سازی را براساس اصول بهینه سازی وب سایت انجام می دهد تا در سریع ترین زمان صفحات وبسایت شما را در مورتورهای جستجو به نمایش بگذارد.

گرافیک دیزاین

جذابیت اولین قدم در راه ارتباط با مخاطب است. در هر کار گرافیکی یک کشش اولیه برای ارتباط با مخاطب لازم است. نقطه‌ای که مخاطب را جذب کرده و او را درگیر کار عرضه شده کند. جذابیت کار می‌تواند موجب اتصال اولیه مخاطب به محوطه کار شود و پس از جذب اولیه او را به اطلاعات درون کار توجه دهد.
طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین در واقع تلاشی است جهت انتقال پیام و هدف به بیننده از طریق عناصر گرافیکی. شما می توانید خدمات طراحی گرافیک شامل طراحی لوگو، طراحی ست اداری، طراحی پوستر و بنرهای تبلیغاتی و... را به زام دیزاین بسپارید.

نمونه کارهای جدید